Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler - PDR Nedir?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler

eski sevgiliyi geri kazanmak taktikler

Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler konusunda çevrenizdeki herkesin söyleyeceği bir sözü vardır. Kimi eski sevgiliyle iletişimi kesmenizi önerir. Kimi Eski sevgiliyi kuantumla geri döndürme diye bir şeyden bahsedebilir. Eski sevgiliyi geri kazanmak için dua bile önerenler çıkabilir. Bunların hepsinden önemlisi karşıdaki insanın ilişki aşamasında size ne kadar değer verdiği ve sevgisinin ne kadar gerçek olduğudur. Eski sevgilinizin sevgisinden eminseniz, biraz taktik ve emekle bu işin çözülebileceğini söyleyebiliriz. Bu konudaki bir diğer yazımız olan Eski Sevgiliyi Ters Psikoloji ile Geri Kazanmak yazısına göz atabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları

Bu taktikleri doğru uyguladığınız zaman sizi gerçekten sevmiş ve değer vermiş bir insanda işe yarama olasılığı oldukça yüksektir. Aksi durumlarda işe yarayamayabilir.

1-Zamanı İyi Ayarlayın.

Ayrıldıktan hemen sonra Sevgilinizin üzerine gitmek eski sevgiliyi geri kazanmak için taktiklerinizi alt üst edebilir. Hem kendinize hem karşınızdakine biraz zaman vermelisiniz. İnsan bir ilişkiden hemen sonra sağlıklı düşünemez. Ayrılıktan sonra en az 14 gün geçmelidir.

2-Eski Sevgili ile İletişimi Kesmek

Bu çok bilinen taktiklerden bir tanesidir. Belirli bir süre iletişimi kesmek karşınızdaki insanın sizi özlemesi sağlar. Ayrıca sizin onun zaten çantada keklik olduğunuzu düşünmesinin önüne geçmek için iletişimi kesmek oldukça önemlidir. Elde veya yedekte olduğunuzu hissetmemesi lazım. Böyle bir düşünceye mahal vermeyin.

İlginizi Çekebilir  Anaokulu Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

3-İçinize Dönün

Sizin onsuz da hayatınıza devam edebildiğinizi ona göstermeniz gerekiyor. Bir insana onsuz yaşayamayacağınızı söylediğiniz an yapacağı ilk şey sizi bırakıp gitmek oluyor. Kitaplara yönelin. Uzun zamandır yaptırmak istediğiniz saçınızı yaptırın ya da çok beğendiğiniz bir elbiseyi alın. Karşınızdaki insana sizi kaybettiğini hissettirin ve onsuz da hayatınıza devam ettiğinizi gösterin.

4-Sosyal Medya Paylaşımlarınıza Dikkat Edin

Sizden ayrıldığı için sizin kahrolduğunuzu, artık hayatınıza devam edemeyeceğinizi ya da acı çektiğinizi hissettirecek paylaşımlarda bulunmayın. Böyle paylaşımlar sizi mağlup karşınızdakini galip durumda gösterir.

5-Hatalarınızı Gözden Geçirin

İlişki içerisindeyken mutlaka iki taraf da hata yapıyor. Sakin kafayla şöyle bir düşünün ilişki süresince “Hangi Durumlarda Neden Çatışma Yaşadınız, Neleri Değiştirebilirsiniz, Neleri Değiştirmeniz Gerekiyor” bunları bir kağıda yazıp cevaplayın. Kağıda yazıp cevaplamak saçma gelebilir fakat kağıt üstüne döktüğünüz zaman bakış açınız değişiyor ve bu yöntem her zaman daha etkili oluyor. Değiştirebileceğiniz şeyleri değiştirin, hatalarınızın farkına varın ve düzeltin.

6-Sakın Başka Bir İlişkiye Başlamayın

Bazı insanlar Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler verirken onu kıskandırmak amacıyla böyle bir şeyi söyleyebilir. Bu süreçte düş kırıklığınızı başka bir ilişki ile tamir etmeye çalışmak yapılacak en büyük hatalardan birisidir. Karşınızdaki insanın sizden tamamen soğumasına ve “benden ayrılmayı bekliyormuş, belki de beni aldatıyordu” düşüncesine sebep olur.

7-Mesaj Atmak için Uygun Zamanı Kollayın

Bu aşamadan önce yukarıdaki basamakları tamamlıyoruz. Üzerinden yeterince zaman geçtikten sonra Kısa bir mesaj atabilirsiniz. Nasılsın ya da ne yapıyorsun gibi bir mesaj olabilir. Bu aşamada da çok istekli görünmemek gerekiyor. Sabırlı davranın. Normal bir arkadaş gibi konuşun. Merakta bırakmak için bir ya da iki mesajdan fazla mesaj atmamak gerekiyor. Sonra sizle buluşmak istemesini sağlayın. Bunu siz teklif etmeyin zaten size karşı tekrar bir his oluştuysa kendi teklif edecektir.

İlginizi Çekebilir  Doğum Sırası Kişiliği Nasıl Etkiler?

8-Değiştiğinizi Gösterin

Buluşma sırasında değiştiğinizi ve hatalarınızdan ders çıkardığınızı ona gösterin. Hatalarınızı için içten bir özür dileyin. Ama sende bana şunu yaptın, sende şurada hata yaptın gibi suçlamaların hiçbir faydası olmayacaktır. Kendi hatalarınızı fark edip, düzeltme yoluna gittiğinizi gören eski sevgilinizi hala size karşı bir şeyler hissediyorsa mutlaka size ikinci bir şans verecektir.

Eğer bu sürecin sonu ikinci bir şansa çıkarsa Bu sürece tamamen yeni bir ilişki olarak yaklaşın. Sanki yeni bir ilişkiye başlıyor gibi özenli ve sevgi dolu olun. Eski defterleri açmak huzursuzluk başka bir şey getirmeyecektir.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler yazımızın sonuna gelmeden önce ters psikoloji yöntemi hakkında yazdığımız ve Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler de önemli bir yeri olan yazımızı mutlaka okumalısınız. Ters psikoloji yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorumunuzu burayı kullanarak ekleyebilirsiniz.x
()
x